Avtokran2_4
УБМ-ГРУП – універсальні будівельні машини
TEREX
Впевненна
праця
Експерти з багаторічним досвідом працюють для вас
stadion2
 
Безпечна експлуатація
Безкомпромісно дотримуємо правила охорони праці.
krani
Цілодобове обслуговування
Своєчасне обслуговування спецтехніки кваліфікованими спеціалістами.

Ми готові негайно підключитися до вашої проектної групи

Фото моста

Про компанію

Наша спеціалізація – професійне управління баштовими кранами. Ми надаємо забудовникам повний комплекс робіт з забезпечення будівельних проектів надійною підіймальною технікою. Ми маємо технічний досвід та знання для розробки та забезпечення вашого проекта оптимальними крановими рішеннями

Читати далі
Фото 674

Як ми працюємо

Швидкість та надійність робіт та успіх вашого будівельного об’єкту – наша особиста зацікавленість. Відразу після першого контакту з Замовником, за ним закріплюється персональний управляючий, який веде проект до повного завершення, а в ході реалізації проекту вирішує всі виникаючі визови та задачі.

20161017_125432 (1)

Професійний підхід

Ми використовуємо новітні технології для розробки  схем і креслень проектів в точному детальному цифровому середовищі. Ми маємо планувати і моделювати свою роботу для повної реалізації очікувань Замовника. Наші технічні можливості, досвід експертів і значний парк баштових кранів здатні реалізувати проекти великої складності

Наша основна діяльність – надання баштових кранів в оренду

4 КРОКИ РОБОТИ НАД ПРОЕКТОМ

СТВОРЕННЯ ПРОЕКТУ

Баштовий кран – складна технічна будова, що потребує детального проектування і професійних інженерних розрахунків. Коли будівельний проект готовий, наша команда експертів підключається для “прив’язки” нашої техніки, щоб врахувати всі можливі фактори.

МОНТАЖ, ВИПРОБУВАННЯ

Це найвідповідальніша і технічно складна частина проекту – монтаж конструкцій на будівельному майданчику. Ми доставимо елементи баштового крана і збудуємо все необхідне – від фундаменту чи шляхів, до повної готовності крана до роботи. За допомогою автокранів вантажопідіймальності до 200т. ми забезпечимо це. Даний етап закінчується технічним випробуванням та прийняттям рішення пуску крана в роботу.

ЭКСПЛУАТАЦІЯ

Група машиністів баштових кранів готова приступити до роботи, як повноцінна частина команди будівельників. Своєчасне обслуговування вантажопідіймальних кранів забезпечують ремонтні бригади нашої компанії. В нас є склад запасних вузлів і агрегатів для того, щоб забезпечити безперебійну роботу крана.

ДЕМОНТАЖ

Коли проект буде закінчений, ми покидаємо площадку. Монтажна група демонтує і доставляє кран на виробничу базу УБМ-ГРУП для регламентних робіт в очікувані нових проектів.

КЛІЕНТИ ПРО НАС

КОМПАНІЯ УБМ-ГРУП В ЦИФРАХ

0

Одиниць спецтехніки

0

ПРОЕКТ

0

АВТОКРАНІВ

0

БРИГАД СЕРВІСА

0

СПІВРОБІТНИКА